Сьогодні в Таїровській селищній раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 04.03.2024 15:22

На засіданні були розглянуті наступні питання:

- Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України виконавчого комітету Таїровської селищної ради про надання компенсації

- Про затвердження Положення про Порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території населених пунктів Таїровської територіальної громади.

- Про зарахування на квартирний облік.

- Про схвалення проекту рішення Таїровської селищної ради «Про внесення змін до рішення Таїровської селищної ради від 23.12.2021 року № 324-VIII «Про затвердження Комплексної Програми розвитку житлово-комунального господарства Таїровської територіальної громади Одеського району Одеської області на 2022-2024роки».

- Про внесення змін до рішення виконкому селищної ради від 06 березня 2020 року №48 «Про затвердження «Соціального паспорта Таїровської селищної ради» та рекомендацій робочої групи, що проводила оцінку потреб населення у соціальних послугах».

- Про запровадження трудової повинності та організацію суспільно корисних робіт на території Таїровської територіальної громади та інші питання.