92-а друга річниця утворення Одеської області

Дата: 27.02.2024 11:50

Чорне море, лимани, широкий Дунай, мальовничі степи та ліси, старовинна архітектура, неповторний колорит, найсмачніша на світі кухня та найдобріші гостинні люди - це наша Одещина. Сьогодні, 27 лютого, Одеська область відзначає 92-у річницю з дня свого утворення.

Вже втретє, ми зустрічаємо цей день в умовах війни, але попри все жителі нашого регіону демонструють патріотизм, витримку, незламність та відданість своєму рідному краю. Одеська область – це не лише її межі та адміністративний поділ, це рідний дім для кожного її жителя, де цінується життя, мир та розвиток. Нехай цей день буде нагадуванням про міцність та непохитність одеського духу, про важливість об’єднання та підтримки у важкі часи. Разом до перемоги!!!