В Таїровській громаді відбулось покладання квітів, присвячене другій річниці повномасштабного вторгнення рф на територію України

Дата: 23.02.2024 17:15

Покладання квітів відбулось на Алеї Слави воїнам, які віддали своє життя, захищаючи Україну та біля муралу, присвяченому загиблому воїну Остапу Макарову.
   Захід розпочався хвилиною мовчання за тими, хто віддав своє життя після вторгнення рф.

«Два роки тому рф вторглась на територію України – незалежну суверенну державу й тим самим розпочавши найбільшу війну в Європі після Другої світової. Вони прийшли вбивати, катувати, грабувати. Ця війна вже триває 10 років. «Сусід північний, хижий і великий. Дрімучий злидень, любить не своє» - це слова Ліни Костенко… Ми все пам’ятаємо, пам’ятаємо, якою ціною нам дається незалежність, свобода та порятунок життів» - зазначила заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олена Нікітенко.

Також на заході були присутні батьки загиблого героя Остапа Макарова.