Увага. Важливе оголошення.

Дата: 02.02.2024 20:56

У відповідності до вимог ст.264 Кодексу адміністративного судочинства України, а також на виконання ухвали Одеського окружного адміністративного суду від 29 січня 2024 року по справі №420/2542/24 Таїровська селищна рада повідомляє:

До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Хіневич Ірини Олександрівни до Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача – Одеської районної ради одеської області, в якому позивач просить:
-  визнати протиправним та нечинним з моменту прийняття рішення Сухолиманської сільської ради від 14 липня 2016 року №150-VII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Сухий Лиман Овідіопольського району».
Судом призначено підготовче засідання на 13 лютого 2023 року о 14 годині 30 хвилин у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, зал судових засідань № 21 (другий поверх).