Керівництво Таїровської селищної ради вітає колектив КНП "Таїровській КДЦ" з 4-ю річницею заснування

Дата: 19.12.2023 12:00

За цей час КДЦ надав велику кількість якісних послуг, було придбане сучасне медичне обладнання, постійно розширюється спектр медичних послуг. Це дозволяє надавати мешканцям громади первинну та спеціалізовану медичну допомогу в повному обсязі.

З початку військових дій колектив КДЦ активно долучився до допомоги ВПО, яких зареєстровано в громаді вже понад 8-ми тисяч., та, що важливо, майже всі послуги надаються безкоштовно.

Окремо бажаємо відзначити роботу виїзних медичних бригад, які надають медичну допомогу мешканцям, які проживають у віддалених куточках нашої громади.

Щиро вітаємо з річницею весь колектив Таїровського КДЦ, бажаємо міцного здоров'я, миру, злагоди вам та вашим близьким!

Дякуємо за вашу працю, доброту та турботу!