УВАГА!!! Шановні мешканці громади, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Таїровської селищної ради!

Дата: 19.12.2023 11:33

Увага!!!

Відповідно до законодавства України для щорічної перереєстрації необхідно надати заяву із документами з метою підтвердження права на поліпшення житлових умов.

У зв’язку з військовим станом у країні термін подачі документів на перереєстрацію продовжено до 31.12.2023 року.

Наслідком нездійснення  вимог щодо своєчасної щорічної перереєстрації

є зняття громадянина з квартирного обліку.

Зразок заяви додається

Таїровському селищному голові

(П.І.Б. селищного голови)

(П.І.Б.  та адреса проживання заявника)

тел. _____________________________

ЗАЯВА

Прошу здійснити перереєстрацію моїх облікових даних в реєстрі осіб на поліпшення житлових умов, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Таїровської селищної ради.

До заяви додається:

1. Довідка про зареєстрованих за місцем проживання (або довідка з місця проживання для тих, хто не зареєстрований в громаді).
  2. Деталізований (розширений) витяг (інформаційну довідку) з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на кожного члена сім’ї, у тому числі дітей, сформована терміном не пізніше 30 календарних днів до дня подання заяви.
  3. Деталізований (розширений) витяг (інформаційну довідку) з Бюро технічної інвентаризації на кожного члена сім’ї (щодо усієї наявної інформації про отримання/придбання та продажу нерухомого майна станом до 31.12.2012), у тому числі дітей, народжених до 31.12.2012. (Надається тільки для першої перереєстрації)

«______» ___________ 202__ р.

(підпис)

(ПІБ)