Сьогодні, 6 жовтня в Таїровській селищній раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 06.11.2023 15:56

На засіданні виконкому були розглянуті наступні питання:

- Про надання матеріальної допомоги та фінансової підтримки жителям Таїровської територіальної громади.

- Про надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна, внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

- Про затвердження Програми сприяння обороноздатності Збройних сил України та сил територіальної оборони Таїровської територіальної громади на 2022-2024 роки» та внесення його на затвердження селищної ради.

- Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України виконавчого комітету Таїровської селищної ради про надання компенсації.

- Про продовження на рік строку проживання внутрішньо переміщених осіб у квартирі з фонду житла селищної ради для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та інші питання.