Про початок опалювального сезону 2023-2024 рр. для бюджетних установ на території Таїровської територіальної громади

Дата: 31.10.2023 10:31

На підставі ст.11, п. 2, 20 ч.4, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України “Про теплопостачання”, “Про житлово-комунальні послуги”, “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Державних санітарних правил № 3231-85, 5.5.2.008-01 щодо забезпечення оптимального температурного режиму в дитячих, підліткових та загальноосвітніх закладах, п. 2.04.05-91 “Опалення, вентиляція і кондиціювання”, Будівельних  норм і правил, згідно Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630, з метою своєчасного початку опалювального сезону (протягом трьох діб із середньодобовою температурою 8 град. С) та у зв’язку із настанням несприятливих погодних умов:

1. Розпочати опалювальний сезон 2023-2024 років в бюджетних установах Таїровської територіальної громади, у тому числі споживачам, приміщення яких обладнанні індивідуальними опалювальними приладами, з 01 листопада 2023 року.
  2. Керівникам комунальних установ забезпечити економне використання природного газу та електроенергії, відповідно до встановлених рекомендацій та обмежень.
  3. Оприлюднити розпорядження шляхом розміщення оголошень на офіційному веб-сайті Таїровської селищної ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Безпалько С.Г.