31 СЕСІЯ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: ПРО 15 МІЛЬЙОНІВ І ПІДРИВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Дата: 29.08.2023 10:23

31 СЕСІЯ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ:
ПРО 15 МІЛЬЙОНІВ І ПІДРИВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

У Таїровому пройшла 31 сесія. Серед найважливіших питань, прийнятих місцевими депутатами, були зміни у складі виконавчого комітету та зміни до бюджету. Останнє — про надання коштів на підтримку Збройних Сил України, які запросила Одеська обласна військова адміністрація. Наразі з Таїровського місцевого бюджету буде перераховано 15 млн. грн

Після завершення сесії секретар Таїровської селищної ради звернувся до депутатського корпусу з приводу підривної діяльності депутата Володимира Синиговця. В зверненні вказано про спроби опозиційного депутата розхитати громаду, підірвати довіру до влади в особливо чутливий час війни через звинувачення в проросійській позиції, розкраданні коштів, невчасній підготовці шкільного укриття.

Проте, за словами пана Орлова, всі ці обвинувачення безґрунтовні, що неодноразово доводили різноманітні перевірки. Втім СБУ навпаки зацікавилось "діяльністю" пана Синіговця та навіть вже проводила з ним бесіди.