В Таїровській громаді пройшла апаратна нарада

Дата: 31.07.2023 14:06

В Таїровській громаді пройшла апаратна нарада.

Щопонеділка в громаді проходить апаратна нарада за участі керівництва, начальників профільних управлінь та директорів комунальних установ. Кожного понеділка розглядають актуальні проблеми в громаді та шляхи їх вирішення.

Сьогодні у порядку денному було два питання:
1.Пропозиції щодо переводу земель комунальної власності Сухолиманської сільської ради в комунальну власність Таїровської селищної ради. Доповідач: Зінякова Наталя Михайлівна -  начальник відділу з питань земельних правовідносин Управління містобудування, архітектури та землеустрою.
2. Хід виконання робіт по облаштуванню тимчасових укриттів в приміщенні Сухолиманської початкової школи та в приміщенні Таїровського закладу загальної середньої освіти.Доповідач: Мораитес Світлана Леонідівна-начальник управління гуманітарної політики.

Також  секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов порушив питання щодо підготовки до осінньо-зимового періоду та про необхідність додатково закупити генератори для критичної інфраструктури, накопичення паливо-мастильних матеріалів, підготовка снігоприбиральної техніки.

В цілому в громаді всі об'єкти критичної інфраструктури працюють у штатному режимі. Продовжується робота з надання грошової допомоги  постраждалим мешканцям від ракетної атаки.🇺🇦