Увага. Оголошення!

Дата: 24.02.2023 10:12

22 грудня 2022 року було прийняте рішення Таїровської селищної ради № 490-VIII «Про внесення змін до рішення виконкому Таїровської селищної ради від 22.10.2004 року №197 « Про затвердження назви вулицям в зв’язку з перейменуванням деяких вулиць в житлових масив с. Мізікевича та за межами населених пунктів», відповідно до якого в селі Лиманка:

в житловому масиві «Дружний» проспект Маршала Жукова перейменовано в проспект Полковника Гуляєва;

в житловому  масиві «Червоний Хутір» вулицю Маршала Жукова перейменувано в вулицю Героїчна.

01.02.2023 року внесені зміни до словників Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в переліку вулиць/ провулків с. Лиманка Одеського району Одеської області.