ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗВІТ ЯЩУК Оксани Володимирівни

ДЕПУТАТА ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ПП «Слуга Народу»

ЯЩУК Оксана Володимирівна

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», надаю звіт  депутата Таїровської селищної ради за період з грудня 2021 року по листопад 2022 року.

Хочу представити звіт/ інформацію за цей період роботи депутатом в селищній раді.

Провела 1 робочу зустрічі з депутатом Верховної Ради України Сергієм Колебошиним щодо проблемних питань громади для їх вирішення та отримання субвенції з державного бюджету;

Складено депутатських актів: понад 50;

Проведено спільний прийом громадян разом з депутатами Таїровської селищної ради від ПП «Слуга Народу»;

Приймала участь в роботі постійної комісії Таїровської селищної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та праці, освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Прийняла участь у семінарі щодо впровадження політичних реформ в Україні, шляхи вирішення і впровадження на місцях; впровадження ефективної моделі національно-патріотичного виховання.

РОБОТИ НА ОКРУГУ:

Вживала заходи для забезпечення гуманітарної допомоги мешканців на окрузі.

На протязі звітного періоду допомагала людям похилого віку в заповненні документів на оформленні субсидій, матеріальної допомоги та ін.

На засіданнях підтримувала всі соціальні питання, прийняття Програм розвитку Таїровської громади на 2022-2024 р.р.:

«Комплексної програми освіти, культури, молоді та спорту Таїровської селищної ради»;

«Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства Таїровської селищної ради»

Програми «Соціальний захист населення Таїровської територіальної громади»;

Програми «Охорона довкілля та забезпечення екологічної безпеки на території Таїровської селищної ради»;

Програми «Розвитку місцевого самоврядування  Таїровської територіальної громади» та ін..

На протязі всього періоду активно спілкувалася з виборцями, приймала звернення та скарги громадян, вносила свої пропозиції до відповідних органів влади щодо їх вирішення або усунення.

На даний час працюю в КЗ «Одеський обласний фаховий коледж» заступником директора.

Здійснюю заходи розвитку в сфері охорони здоров’я населення, надаю методичну допомогу та сприяю прийняттю рішень з метою розвитку даної галузі.

Постійно підтримую зв'язок з виборцями. Під час пандемії, з метою постійного інформування виборців, налагоджено співпрацю в групах та на сторінках в соц.мережах.

Окрім цього допомагаю дитячому будинку №3 «Сонечко» ліками, солодощами, одягом та необхідними речами. Організовую для діточок свята та прогулянки.

У закладах освіти для школярів проводила роз’яснювальну роботу щодо важливості здорового способу життя «Берегти здоров’я з молоду». Провела флешмоб  «Здорова нація – квітуча країна!»

Висловлюю подяку за розуміння та підтримку всім мешканцям громади.