Звіт депутатки Якимович Ганни Василівни

ДЕПУТАТА ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ПП «Слуга Народу»

ЯКИМОВИЧ Ганни ВасилівниФото без опису

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», мною у листопаді 2022 року було представлено звіт як депутата Таїровської селищної ради за період з грудня 2021 року по листопад 2022 року.

Хочу представити звіт/ інформацію за цей період роботи депутатом в селищній раді.

За звітний період:

взяла участь: у 9 сесіях селищної ради (з 9 проведених);

Провела 1 робочу зустрічі з депутатом Верховної Ради України Сергієм Колебошиним щодо проблемних питань громади для їх вирішення та отримання субвенції з державного бюджету;

Складено депутатських актів: понад 70;

Проведено спільний прийом громадян разом з депутатами Таїровської селищної ради від ПП «Слуга Народу»;

Приймала участь в роботі постійної комісії Таїровської селищної ради  з питань законності, депутатської діяльності та етики, реалізації державної регуляторної політики та запобігання корупції.

Прийняла участь у семінарі щодо впровадження політичних реформ в Україні, шляхи вирішення і впровадження на місцях.

Протягом звітного періоду, крім пленарних засідань селищної ради та засідань постійних комісій, а також робочих груп, брала участь в інших заходах, які відбувалися на території громади.

РОБОТИ НА ОКРУГУ:

Вживала заходи для забезпечення гуманітарною допомогою мешканців на округу та освітлення вулиць.

На протязі звітного періоду допомагала людям похилого віку в заповненні документів на оформленні субсидій, матеріальної допомоги та ін.

На засіданнях підтримувала всі соціальні питання, прийняття Програм розвитку Таїровської громади на 2022-2024 р.р.:

«Комплексної програми освіти, культури, молоді та спорту Таїровської селищної ради»;

«Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства Таїровської селищної ради»;

Програми «Соціальний захист населення Таїровської територіальної громади»;

Програми «Охорона довкілля та забезпечення екологічної безпеки на території Таїровської селищної ради»;

Програми «Розвитку місцевого самоврядування  Таїровської територіальної громади» та ін..

Свою роботу я продовжую організовувати і проводити у пріоритетних напрямах розвитку місцевого самоврядування, захисті інтересів громади, а також реалізації доручень виборців у межах депутатських повноважень.

Постійно підтримую зв'язок з виборцями. З метою постійного інформування виборців налагоджено співпрацю в групах та на сторінках в соц.мережах.

Висловлюю подяку за розуміння та підтримку всім мешканцям громади.