УВАГА! ЗМІНИ В ТАРИФАХ НА ПОСЛУГИ!

Дата: 21.11.2022 11:45

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТАЇРОВЕ»

ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Код ЄДРПОУ 26601323

вул. 40-річчя Перемоги, 55/1, смт Таїрове, Одеський район, Одеська область, 65496

тел. 0671031285, 0671031314

E-mail: jkp-tairovo@ukr.net

Комунальне підприємство «Житлово-комунальне підприємство «Таїрове» Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області (далі – КП «ЖКП «Таїрове») повідомляє наступне.

Рішенням виконкому Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області  №222 від 14.11.2022р. «Про встановлення тарифів, а також відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на послугу з централізованого водовідведення та розміром економічно обґрунтованих витрат на його виробництво (надання) для населення, який надається КП «ЖКП «Таїрове» встановлений тариф на послугу з централізованого водовідведення, яка надається КП «ЖКП «Таїрове» у розмірі 22,36 грн за 1 (один) куб.м. з ПДВ.

Рішенням виконкому Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області  №223 від 14.11.2022р. «Про встановлення тарифів, а також відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на послугу з централізованого водопостачання та розміром економічно обґрунтованих витрат на його виробництво (надання) для населення, який надається КП «ЖКП «Таїрове» встановлений тариф на послугу з централізованого водопостачання, яка надається КП «ЖКП «Таїрове» у розмірі 21,46 грн за 1 (один) куб.м. з ПДВ.

Рішенням виконкому Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області  №224 від 14.11.2022р. «Про встановлення тарифів, а також відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на послугу з поводження з побутовими (твердими) відходами та розміром економічно обґрунтованих витрат на його виробництво (надання) для населення, який надається КП «ЖКП «Таїрове» встановлений тариф на послугу з поводження з побутовими (твердими) відходами, яка надається КП «ЖКП «Таїрове» у розмірі 48,38 грн з однієї людини на місяць для багатоквартирних будинків та у розмірі 76,56 грн з однієї людини на місяць для індивідуальних житлових будинків.

Зазначені тарифи вводяться в дію з 01.12.2022р.

Також, вищезазначеними Рішеннями вирішено встановити тарифи на послугу з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та поводження з побутовими (твердими) відходами для населення нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (станом на 24.02.2022р.)  до закінчення військового стану.

Тобто для населення на теперішній час продовжують діяти наступні тарифи на послуги:

• Централізоване водопостачання – 14,60 грн за 1(один) куб.м. з ПДВ;
  • Централізоване водовідведення для споживачів смт Таїрове – 5,23 грн за 1 (один) куб.м. з ПДВ;
  • Централізоване водовідведення для споживачів в с.Лиманка – 5,90 грн за 1 (один) куб.м. з ПДВ;
  • Поводження з побутовими (твердими) відходами – 10,21 грн з однієї людини на місяць для багатоквартирних будинків та індивідуальних житлових будинків.

Для інших категорій споживачів послуг, які надаються КП «ЖКП «Таїрове» з 01.12.2022р. діють наступні тарифи на послуги:

• Централізоване водопостачання – 21,46 грн за 1 (один) куб.м. з ПДВ;
  • Централізоване водовідведення – 22,36 грн за 1 (один) куб.м. з ПДВ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)