Увага!. Оголошення!! Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць населених пунктів

Дата: 30.09.2022 15:53

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць населених пунктів Таїровської територіальної громади Організатор громадського обговорення – Управління містобудування, архітектури та землеустрою Таїровської селищної рада. З метою виконання законодавства України про державну мову на території громади при перейменуванні назв географічних об’єктів, об’єктів топоніміки населених пунктів, які пов’язані з державою-агресором чи історією Російської імперії та СРСР. Таїровська селищна рада оголошує прийом заявок (пропозицій), від представників населених пунктів територіальної громади, щодо перейменування назв географічних об’єктів, об’єктів топоніміки населених пунктів Таїровської територіальної громади Одеського району Одеської області по наступним питанням: 1. Пропонується перейменувати в селі Лиманка житловому масиві «Дружний» проспект Маршала Жукова в проспект Полковника Гуляєва, в житловому масиві «Червоний Хутір» вулиця Маршала Жукова – вулиця Героїчна. 2. Обговорення перейменування вулиць населених пунктів Таїровської територіальної громади відповідно до переліку ( перелік додається). 3. Отримання нових пропозицій. Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з 01 жовтня 2022 року на поштову адресу: 65496, вул. 40 – річчя Перемоги, 27, смт Таїрове, Одеський район, Одеська область або на електронну пошту Управління містобудування, архітектури та землеустрою: umaz.tairove@gmail.com. Громадські слухання відбудуться 1 листопада 2022 року в онлайн форматі о 12:00, повідомлення отримують ті хто зареєструється в наданій гугл формі https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYdPbmO_Z4nsSJL2Jky93YrjPglh57NOJlXXUP7GwdeKOR3w/viewform?usp=sf_link Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати в Управління містобудування, архітектури та землеустрою Таїровської селищної ради - поштова адреса 65496, вул. 40 – річчя Перемоги, 27, смт Таїрове, Одеський район, Одеська область, на електронну пошту umaz.tairove@gmail.com, або за телефоном: 094-863-04-09. Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник Управління містобудування, архітектури та землеустрою – Казанцева Надія Костянтинівна. Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Таїровської селищної ради за посиланням: https://tairovska-gromada.gov.ua/ на протязі 10 днів після проведення громадських слухань. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк, передбачений в інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Google Docs

Фома для реєстрації щодо участі в громадських обговореннях на предмет перейменув...

Після заповнення цієї форми вам буде надіслано посилання на електронну адресу для участі в Zoom конференції