Увага. Оголошення!

Дата: 13.09.2022 13:05

Інформація щодо процедур закупівель

на виконання п. 41  Постанови Кабінету Міністрів України
від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України  від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

Вид та ідентифікатор закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічні та якісні характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

ДК 021:2015: код 50720000-8 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення» (Поточний ремонт приміщення теплового пункту громадського будинку ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» за адресою – Одеська область, Овідіопольський район, смт. Таїрове, вул.40-річчя Перемоги, 27 ДК 021:2015: код 50720000-8 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення»)

Спрощена закупівля

UA-2022-09-13-006890-a

190 504,00 грн. (сто дев’яносто тисяч п’ятсот чотири гривні 00 копійок) з ПДВ

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області та норм чинного законодавства і зазначені в оголошені про проведення спрощеної закупівлі разом з додатками до неї. Проектно кошторисна документація  на Поточний ремонт приміщення теплового пункту громадського будинку ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» за адресою – Одеська область, Овідіопольський район, смт. Таїрове, вул.40-річчя Перемоги, 27 розроблено на підставі вихідних даних: технічного завдання Замовника.

Якісні та технічні характеристик робіт відповідають нормам та положенням Настанови про визначення вартості будівництва та наказу Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві».

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Правил визначення вартості будівництва Настанови про визначення вартості будівництва, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.11.2021 № 281. Очікувана вартість визначена відповідно до пункту 4 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» від 18.02.2020 №275 та становить 190 504,00 грн. (сто дев’яносто тисяч п’ятсот чотири гривні 00 копійок). Обсяг послуг (робіт) наведено у додатку №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та кількість – 1 послуга