Портал UNITED24 є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров?я та Міністерства інфраструктури України.

Дата: 12.08.2022 14:45

За півтора місяця роботи кампанії було зібрано $60 млн, які вже ефективно використовуються міністерствами. Міністерство охорони здоров?я вже закупили апарати ШВЛ для лікарень, а також займаються покупкою рентген апаратів.

Міністерство оборони закупили за гроші, які були пожертвувані через Портал UNITED24, велику партію бронежилетів і форми для наших захисників.

Долучитися та зробити внесок можна за наступним посиланням: https://u24.gov.ua/uk