Вчора в Таїровській селищній раді відбулась позачергова 21 сесія.

Дата: 22.07.2022 12:38

21 липня в Таїровській селищній раді були розглянуті наступні питання: - Про передачу медичного обладнання військово – медичному клінічному центру на суму 5,5 млн.грн; - про виконання Програми соціально-економічного розвитку Таїровської селищної ради за 2021 рік; - про прийняття повноважень зі здійснення державного контролю у сфері охорони та використання земель; - про дозвіл приватизувати житло військовим в багатоквартирному житловому будинку в смт Таїрове, Одеського району, Одеської області; - про створення спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в Комунальній установі Таїровської селищної ради «Центр надання соціальних послуг» та ін. Всю офіційну інформацію ви зможете дізнатися на ресурсах Таїровської селищної ради: Facebook сторінці, Телеграм каналі або Viber.