Сьогодні 11 квітня в Таїровській селищній раді відбулась апаратна нарада

Дата: 11.04.2022 12:15

На нараді розглянули питання життєдіяльності громади. Також повідомляємо, що найближчим часом в Таїровській громаді буде проводитись «День довкілля». Керівництво Таїровської громади разом з житлово - комунальними підприємствами просить небайдужих мешканців громади долучитися до проведення благоустрою нашої території (найближчим часом буде повідомлено додаткову інформацію стосовно Дня довкілля). Також на апаратній нараді наголосили, що всі об'єкти інфраструктури працюють у штатному режимі.

До Таїровської громади вже приїхало більше ніж 400 дорослих та 150 дітей з різних регіонів і з кожним днем кількість зростає. Будь ласка, підіть на зустріч та допомагайте людям. Також нагадуємо, що виплачується компенсація на комунальні платежі за кожну розміщену особу.