Сьогодні 4 квітня в Таїровській громаді відбулась апаратна нарада

Дата: 04.04.2022 10:59

На апаратній нараді були розглянуті питання життєдіяльності громади, перезапуску економіки. Це стосується посівної кампанії, яка у цей складний час повинна розпочатись. Також обговорили питання військового бронювання для тих, хто бере участь у посівній кампанії.

Були обговорені питання, які стосуються логістики гуманітарної допомоги. Керівництво Таїровської селищної ради повідомило, що на даний час в Таїровській громаді зареєстровано 250 переселенців та 71 дитина і з кожним днем ця кількість зростає.  Будь ласка, підіть на зустріч людям та допомагайте переселенцям, які внаслідок російської агресії в Україні приїхали до нашої громади. Ви можете допомогти як у наданні житла, так і у наданні особистої допомоги.