До уваги мешканців Таїровської громади, які мають бажання та можливість надати тимчасові місця проживання для переміщених осіб!

Дата: 31.03.2022 13:56

Якщо Ви маєте можливість надати безкоштовний прихисток переселенцям (евакуйованим особам) у себе вдома, то необхідно звернутися із заявою та надати необхідну інформацію до Центру надання адміністративних послуг селищної ради. Довідки Ви можете отримати за номером: 0(800)75-12-75 (усі дзвінки, у тому числі з мобільних телефонів, безкоштовні).

Надана інформація буде внесена до реєстру житлового фонду, доступного для розміщення внутрішньо переселених осіб з подальшою виплатою з державного бюджету власнику житла грошової компенсації за комунальні платежі в розмірі 450 грн. за кожну розміщену особу.

Якщо Ви вже самостійно надали житло переселенцям, про це необхідно обов’язково повідомити письмово селищну раду із зазначенням у заяві ПІБ всіх переселенців та ксерокопій їх паспортів (або ІПН), стосовно дітей- копій свідоцтв про народження. В подальшому це є умовою для звернення до селищної ради про виплату грошової компенсації за комунальні платежі в розмірі 450 грн. за кожну розміщену особу.

Документи для отримання компенсації:

- заява на ім’я селищного голови із наданням згоди на використання та обробку персональних даних, адресою розміщення та номером телефону власника майна;

- копія паспорту та ідентифікаційного коду власника житла;

- копія документів про Право власності на майно, в якому проживають переселенці;

- копія довідки про картковий банківський рахунок власника житла;

- копії довідок внутрішньо переміщених осіб, яким надано тимчасове місце проживання.

Заява про виплату компенсації за минулий місяць разом із зазначеними копіями документів подається до селищної ради не пізніше 5-го числа наступного місяця.