Увага! Важливе оголошення

Дата: 30.03.2022 15:21

Одеською обласною військовою адміністрацією прийнято розпорядження від 19.03.2022 № 111/A-2022 «Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2021 року № 344-VIІІ «Про обласний бюджет Одеської області на 2022 рік», яким передбачено створення цільового фонду «Оборона Одещини». Джерелами формування фонду є благодійні внески підприємств, меценатів та наших небайдужих громадян.

Доводимо до вашого відома, що станом на 25 березня 2022 року до цільового фонду «Оборона Одещини» вже надійшло 4,0 млн.грн.

Необхідно наголосити, що зазначені кошти будуть спрямовані на обороноздатність регіону, а також закупівлю екіпірування та оснащення для наших захисників.

Просимо максимально долучитися до збору коштів меценатів, підприємства та установи, організації, малий та середній бізнес, які знаходяться на території Таїровської громади та небайдужих громадян.

Хто бажає надати допомогу - звертайтесь будь ласка за реквізитами до Таїровської селищної ради.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо прийти до перемоги.