Освітній курс „Громадські технології для людей з інвалідністю”

Дата: 24.03.2022 10:20

Проєкт „Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю” передбачає проведення онлайн-курсу „Громадські технології для людей з інвалідністю” на освітній онлайн-платформі „Zrozumilo!” для усіх зацікавлених у саморозвитку та здобутті якісних знань.

Зазначений курс складається з 12 лекцій, на яких слухачів ознайомлюють з історією виникнення civic tech (технологічних рішень, що спрощують комунікацію між державою, бізнесом і громадськістю) інструментами електронної демократії, які доступні в Україні, та іншими рішеннями, які сприяють дистанційному вирішенню проблем та висловленню громадянської позиції. Лекції супроводжені перекладом жестовою мовою. Проходження курсу є безкоштовним та передбачає тестування і отримання сертифікату.

Розміщено курс за посиланням: https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:EEF+EEF-020+nov2021/about.