До уваги мешканців Таїровської громади, які мають бажання та можливість надати тимчасові місця проживання для переміщених осіб!

Дата: 24.03.2022 10:13

Якщо Ви надали або плануєте надавати безкоштовний прихисток переселенцям у себе вдома, то вам необхідно звернутися із заявою та надати необхідну інформацію до Центру надання адміністративних послуг селищної ради із заявою та надати необхідну інформацію. Довідки Ви можете отримати за номером: 0(800)75-12-75 (усі дзвінки, у тому числі з мобільних телефонів безкоштовні)

Надана інформація буде внесена до реєстру житлового фонду, доступного для розміщення з подальшою виплатою з державного бюджету компенсації на комунальні платежі в розмірі 450 грн. за кожну розміщену особу.

Документи для отримання компенсації:

• заява довільної форми на ім’я селищного голови із наданням згоди на використання та обробку персональних даних, адресою розміщення та номером телефону власника майна;

• копія паспорту та ідентифікаційного коду власника майна;

• копія документів про Право власності на майно, в якому будуть розміщені переселенці;

• копії довідок внутрішньо-переміщених осіб, яким надано тимчасове місце проживання.