Дякуємо мешканцям, які справно продовжують оплачувати комунальні послуги!

Дата: 09.03.2022 10:21

Шановні мешканці Таїровської Громади!

Від імені всіх комунальних підприємств нашої Громади, які на сьогоднішній день продовжують працювати у штатному режимі.

Хочеться подякувати мешканцям, які справно продовжують оплачувати комунальні послуги, надані нашими підприємствами!

Дуже багато наших земляків розуміють, що в цей нелегкий час нашим підприємствам необхідно закуповувати паливо, ціна на яке стрімко зростає вгору, закуповувати ЗІП для усунення аварій, …

ну і нарешті своєчасно платити нашим робітникам заробітну плату!

Хочеться також відзначити якогось журналіста – Данила Горячкіна, який навіть не проживає на території нашої Громади, але дозволяє собі активно інформувати наших мешканців, розповсюджуючи на нашу думку найчастіше дурну, а іноді й корисливу інформацію!

Так, наприклад, 6 березня 2022р.- " …про пеню, яку не нараховуватимуть, послуги ЖКГ продовжать надаватися ...".

"Випадково" забувши згадати що спожиті послуги необхідно оплачувати навіть при військовому становищі!

Хочеться порадити Данилові висвітлювати польоти метеликів, писати вірші про кохання… але не лізти в життєдіяльність комунальних підприємств!

P.S. Дякуємо мешканцям, які справно продовжують оплачувати комунальні послуги!

Пеня дійсно не нараховуватиметься, але цей закон не звільняє від оплати спожитих послуг.

Від ваших платежів залежить якість та своєчасність виконання робіт та послуг нашими ЖКП!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)