Таїровська селищна рада повідомляє
Таїровська селищна рада повідомляє
Таїровська селищна рада повідомляє, що станом сьогоднішній ранок в громаді усе спокійно. Таїровська селищна рада працює в штатному режимі. Лікарняні заклади працюють у штатному режимі.
Комунальні служби працюють за робочим графіком. Постійний зв’язок з ВСУ та правоохоронними органами щодо необхідності технічної допомоги забезпечується цілодобово. Ситуація повністю під контролем. Увага водіям! Прохання без потреби не виїжджати на своєму автотранспорті. На в'їзд до міста формуються блок пости, що формує пробки на в'їзді, просимо без необхідності не залишати свої будинки.
Також повідомляємо, що необхідні продукти харчування є в наявності. Офіційний сайт Таїровської громади розблокований. Зберігайте спокій та віримо у перемогу.