17 лютого в Таїровській селищній раді відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 17.02.2022 19:23

Порядок денний містив 31 питання, серед яких були наступні: про затвердження звіту про виконання Програми охорони довкілля та забезпечення екологічної безпеки на території Таїровської селищної ради  на 2021-2023 роки, про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Таїровської територіальної громади на 2022 рік, про проведення комплексу заходів з благоустрою на території СК "Люстдорф" смт Таїрове, про створення Робочої групи з розробки Комплексного плану просторового розвитку Таїровської територіальної громади, про зарахування на першочерговий квартирний облік при виконавчому комітеті селищної ради внутрішньо переміщених осіб, які захищали  незалежність, суверенітет та територіальну  цілісність України, про надання матеріальної допомоги жителям Таїровської селищної ради та ін.

Членами виконавчого комітету було підтримано 30 питань з порядку денного. За більш детальною інформацією звертайтесь до офіційного сайту Таїровської селищної ради: Офіційні документи Виконком VIII скликання https://tairovska-gromada.gov.ua/news/1644572470/