ЩОДО РОБОТИ СОЦІАЛЬНОГО МАРШРУТУ

Дата: 13.02.2022 12:00

Шановні мешканці громади!

Повідомляємо Вас, що з 14 лютого розпочнуть роботу три нові соціальні маршрути. Всі мешканці громади можуть безкоштовно скористатися цією послугою.

І маршрут: «с.Сухий Лиман - ж/м «Радужний»

ІІ маршрут: «смт. Таїрове – площа Незалежності м. Одеса»

ІІІ маршрут: «ж/м Совіньйон - ж/м «Радужний».

Звертаємо увагу на те, що третій маршрут ( «ж/м Совіньйон - ж/м «Радужний») розпочне курсувати через тиждень у зв’язку з необхідністю погодження документів з поліцією.

Даними маршрутами буде охоплено ще додатково 10 масивів громади, відкоригований час, скорочена відстань у маршруті з с.Сухий Лиман на вимогу мешканців для економії часу та комфортності пасажирів.

У рамках програми «Соціальний захист населення Таїровської територіальної громади» проїзд здійснюватиметься безкоштовно.

Тендерна процедура пройшла згідно Закону «Про публічні закупівлі». Свої пропозиції на конкурс подали три учасники, з яких ПП «Таіровтрансервіс» подав більш економічно вигідну пропозицію.

Надамо нові графіки руху соціального маршруту. Розклад додається.

На звернення громадян може буде переглянутий час/графік протягом першого місяця.

Залишати свої пропозиції та побажання щодо змін графіку руху можна у приміщенні Таїровської селищної ради, або надіслати листа на адресу: вул. 40-річчя Перемоги, 27, смт. Таірове, Одеський район, Одеська область, 65496; або на електронну адресу: Tairove.rada@gmail.com.