9 лютого секретар Таїровської селищної ради прийняв участь у нараді щодо вирішення питання несанкціонованої стоянки великовагових транспортних засобів

Дата: 10.02.2022 14:48

9 лютого 2021 року під головуванням заступника голови Одеської ОДА Олега Муратова було проведено нараду щодо несанкціонованої стоянки великовагових транспортних засобів вздовж узбіч автомобільної дороги загального користування державного значення М-27 «Одеса-Чорноморськ» в районі поромного комплексу ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ».

Нарада відбулась за участю керівництва відповідних структурних підрозділів Одеської облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, Служби автомобільних доріг, Департаменту патрульної поліції, Південного міжрегіонального Укртрансбезпеки, керівників ДП «МТП «Чорноморськ» та Чорноморської філії ДП «Адміністрація морських портів України».

В ході наради обговорено основні чинники, що впливають на хід вирішення відповідного проблемного питання – кожен з учасників наради мав можливість надати свої пропозиції щодо прискорення вирішення питання.

За результатами наради вирішено у найкоротші терміни здійснити робочий виїзд до відповідного поромного комплексу з метою інспектування можливого місця організації накопичувальних майданчиків для великовагових транспортних засобів на території Чорноморського морського торговельного порту.