ПРОТОКОЛ №13 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Таїровської селищної ради від 31 січня 2022 року

Дата: 31.01.2022 15:34

Головуючий на засіданні комісії: Орлов Олександр Віталійовичсекретар селищної ради

Заступник голови комісії: Нікітенко Олена Анатоліївна - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Секретар комісії Майборода Роман Олегович – начальник управління житлово – комунального господарства та інфраструктури

Присутні: члени комісії — Баранов А.В., Кохан Л.В., Мілютіна І.А., Кулеш Т.А., Попов Ю.Д., Катеринчук С.Л., Коновороцька Г. М.,Гончаренко Н. П., Попова Л.В.

1. Про запровадження на території Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки та вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та організації роботи.

Із вступним словом виступив голова комісії Орлов Олександр Віталійович , який повідомив про вимоги та рекомендації протокольних засідань комісії з питань ТЕБ та НС від, а також внесені зміни згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 р. №981, наказу МОЗ від 04.10.2021 № 2153, а також епідеміологічну ситуацію на території громади.

Відповідно постанови КМУ від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 981, з метою запобігання поширенню на території Таїровської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, наказу МОЗ від 04.10.2021 № 2153, беручи до уваги епідемічну ситуацію на території громади, комісія

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати особистий прийом керівниками, структурними підрозділами та комунальними закладами Таїровської селищної ради.
  2. Відділу організаційної роботи та діловодства Таїровської селищної ради, відділам організації роботи (канцеляріям) комунальних закладів, відділів Таїровської селищної ради, заборонити особистий прийом громадян. Організувати ведення документообігу (вхідної/вихідної документації) шляхом листування через засоби електронного або поштового зв’язку.
  3. Відділу «Центр надання адміністративних послуг» в межах виконання покладених на них обов’язків, з метою запобігання утворення черг та поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед відвідувачів, внутрішньо організувати прийом громадян виключно за попереднім записом (реєстрацією на прийом). Заборонити здійснення прийому громадян без черги або шляхом «живої черги».
  4. Директорам КП «Лиман» та КП «ЖКП «Таїрове» посилити проведення санітарного утримання (дезінфекції) місць скупчення та відвідування населення (зупинки громадського транспорту; перехрестя доріг, майданів; під'їзди житлових будинків тощо). Розробити та затвердити відповідні плани, які погодити з управлінням житлово-комунального господарства та інфраструктури Таїровської селищної ради
  5. Директору КП «ЖКП «Таїрове» розробити графік та організувати санітарну (дезинфікуючу) обробку приміщень Таїровської селищної ради та комунальних підприємств не менше 1 разу на тиждень, а також постійну дизенфекцію громадських місць.
  6. Директору КНП Таїровської селищної ради «Таїровський консультативно-діагностичний центр" організувати додаткові заходи щодо роз’яснення процедури вакцинації населення та посилити контроль за станом захворюваності серед населення громади. У разі виявлення фактів захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19 серед працівників комунальних підприємств невідкладно вживати заходи першочергового реагування та повідомляти про кількість захворілих Таїровську селищну раду.
  7. Комунальним закладам Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області: Таїровський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Сухолиманська початкова школа-заклад освіти І ступеня, комунальний заклад «Центр культури та дозвілля», КЗПО «Таїровська школа мистецтв», спортивний клуб «Таїрове» з 31.01.2022 внутрішніми наказами організувати проведення дистанційної форми навчання або припинення навчання.
  8. Внутрішніми наказами затвердити плани роботи (навчання) які надати на погодження управлінню гуманітарної політики.
  9. Комунальному закладу дошкільний заклад освіти «Журавлик» продовжити роботи з дотриманням протиепідеміологічних заходів.
  10. Структурним підрозділам Таїровської селищної ради організувати дистанційну форму роботи із дотриманням графіку чергувань (Додаток до протоколу).

Голова комісії                                                                                                      О.В. Орлов

Секретар комісії                                                                                                 Р. О. Майборода