24 січня відбулась апаратна нарада

Дата: 25.01.2022 12:28

Була заслухана доповідь начальника управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Романа Майбороди стосовно перевірки технічного стану та благоустрою дитячих та спортивних майданчиківа території громади для утримання їх в наглядному стані, та доповідь начальника зв’язків з громадськістю Владислава Станкова стосовно аналізу веб-ресурсів Таїровської селищної ради.

Як зазначив у своїй доповіді начальник зв’язків з громадськістю Владислав Станков: «На наших ресурсах з кожним днем зростає кількість підписників та переглядів. Це свідчить тільки про одне – в громаді впроваджено велику кількість програм, які направленні на благоустрій, а саме: будівництво дитячого садочку, ремонт комунальних закладів, будівництво та ремонт каналізації й водопроводу та багато інших проектів, які зроблені та будуть здійсненні у майбутньому. І все це ми можемо побачити з того, що Таїровська громада займає друге місце серед громад Одеської області».