В Таїровській селищній раді відсвяткували Старий Новий рік

Дата: 20.01.2022 12:27

14 січня в смт. Таїрове відбулося святкування Старого Нового року, або як ще його називають у народі – свято Маланки та Василя. Різдвяні пісні, відомі щедрівки та святковий настрій дарували усім мистецькі колективи Таїровського будинку культури і дозвілля, закликаючи жителів і гостей громади приєднатися до святкування. Також було організовано дегустацію глінтвейну та кулінарне шоу за участю спеціального гостя заходу – блогера Одеський Липован. Завершився захід святковою дискотекою.

«З нагоди свят Василя і Маланки і Старого Нового року влаштовуємо такі гуляння на тлі ялинки, на тлі зими, що проходить, і наступних хрещенських свят. Ми хочемо такі свята зробити регулярними, щоб після трудового тижня, трудового місяця людина могла відпочити, розслабитися і згадати щось хороше, побудувати свої плани на майбутнє. Я думаю, що це увійде до нас у традицію»,- підкреслив секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.

Також керівництво та депутати Таїровської селищної ради відвідали інші дитячі майданчики громади, де маленькі мешканці отримали солодкі подарунки та гарний настрій.