Храму в смт Таїрове подарували старовинну ікону

Дата: 14.01.2022 11:09

Свято-Покровський храм, що в Таїрове, отримав у подарунок від мецената Андрія Любова унікальну старовинну ікону XVII століття.

На цій знаковій події був присутній секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов, депутат Таїровської селищної ради Андрій Сафроненков, начальник відділу зв’язків з громадськістю Владислав Станков та інші почесні гості.

Як розповів Андрій Любов: «Це ікона скоріш за все Іоанн Предтеча. З іншої сторони ікона була у вогні, але це показує життя ікони. Я побував у храмі в Таїрове, зустрівся з отцем Ярославом, мені дуже тут сподобалось. Оскільки я пов'язаний з мистецтвом, то я купив цю ікону. Я під'їхав до отця Ярослава тому, що ця річ більше повинна бути тут, у храмі, ніж десь у приватних руках».

Отець Ярослав подякував усім присутнім за цей неоціненний подарунок та провів молебень.