Привітання голови Таїровської селищної ради Тимура Хасаєва з Новорічними святами.

Дата: 31.12.2021 15:53

Шановна громадо! Ось і минув 2021 рік. Він дав всім нам надію на якісні зміни, на консолідацію та злагодженість, на створення міцної команди в Таїровській раді, де кожен – від молодшого спеціаліста відділу до обраного вами депутата та керівника громади – рухається в одному напрямку.

В цьому році ми зрозуміли, що ворожнеча та міжусобні війни, які панували в раді, не здатні призвести до конструктивної роботи. Сталий розвиток, якого ми вже зараз досягли, можливий тільки за умови спільної роботи всіх ланок місцевої влади заради зрозумілої мети.

А наша мета – спроможна громада, нові школи, дитячі садки та медичні амбулаторії, гарні та безпечні дороги, розвинута інфраструктура, соціальна захищеність кожного мешканця. Звісно, цього не досягти за один рік. Але ми почали та зупинятися не збираємось.

Я вдячний своїй команді в Таїровській селищній раді за цей рік роботи. Моя команда – це не тільки люди з одного зі мною політичного кола. Це вся селищна рада, яка працює на благо громади!

Я щиро вдячний кожному жителю громади за віру та підтримку. Без вашої активної позиції, без конструктивного діалогу ці зміни на краще були б не можливі.

Отже, сміливо рухаємось у Новий рік! Бажаю, щоб 2022-й приніс усім нам щастя, впевненість у своїх силах, міцне здоров’я та неймовірну вдачу в усіх добрих намірах та справах!

Миру – Державі! Розвитку – Громаді! Щастя – кожній Родині! З Новим роком, громадо!

З повагою, голова Таїровської селищної ради,

Тимур Хасаєв