Дата: 01.12.2021 15:41

Про намір ТОВ «Акватранс Південь» скоригувати тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення на 2022 р.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ТОВ «Акватранс Південь», код ЄДРПОУ 40936133, доводить до відома споживачів інформацію про те, що звернулось до Таїровської селищної ради із заявою про коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2022 рік, які надає ТОВ «Акватранс Південь».
У 2021 році діяли наступні тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:
на  централізоване водопостачання – 9,72 грн за 1 м.куб. води з ПДВ,
на централізоване водовідведення – 13,01 грн за 1 м.куб. стоків з ПДВ.
16.12.2020 року НКРЕКП своїм рішенням № 2499 підвищила з 01.01.21 року тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів філіалу «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс». В зв’язку із цим прямі витрати ТОВ «Акватранс Південь», а саме витрати на придбання води у філії «Інфоксводоканал» та скидання стоків збільшилися майже на 18 відсотків.
Крім того було проведено коригування обсягів реалізації абонентам ТОВ «Акватранс Південь» води, що враховує реальну забудову мікрорайону «Дружний» с. Лиманка, коригування реальних витрат ТОВ «Акватранс Південь» пов’язаними із централізованим водозабезпеченням та водовідведенням.
Таким чином тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення у 2022 році складатимуть:
з централізованого водопостачання – 12,50 грн за 1 м.куб. води з ПДВ,
з централізованого водовідведення – 17,21 грн за 1 м.куб. стоків з ПДВ.
Ознайомитися з розрахунками тарифів а також надати у письмовому виді зауваження і пропозиції можливо протягом 10 календарних днів з дня публікації цього повідомлення в засобі масової інформації за адресою: 65044, м. Одеса, вул. Пироговська, 3, кв. 98 до 14 січня 2021 року включно.