В Таїровській громаді пройшло проведення турніру з футболу володаря «Золотого м’яча» Ігоря Бєланова серед команд 2012-2013 р.н.

Дата: 12.11.2021 12:39

За старою доброю традицією в Таїровськії громаді знов пройшло свято футболу. На цей раз - турнір з футболу володаря «Золотого м’яча» Ігоря Бєланова серед команд 2012-2013 р.н.

Турнір був організований Українською асоціацією футболу та Одеською обласною асоціацією футболу за підтримки благодійного фонду «Ігоря Бєланова» та Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу.

В змаганнях взяли участь 10 команд, а це понад 100 юних футболістів.

Як зазначив голова Таїровської селищної ради Тимур Хасаєв: «На наш погляд, кожен із наших турнірів проходить на вищому рівні. Заходи такого рівня можливо бачити тільки по телебаченню, але Таїровська громада не стоїть на місці, і їх можна побачити воочую в нашій громаді. Діти отримали змогу займатись спортом, не просто займатись, а й показувати спортивні досягнення». Також Тимур Хасаєв подякував гостям, батькам юних спортсменів та всім, хто подарував свято футболу Таїровській громаді.

На святі були присутні почесні гості:

• Володар «Золотого м’яча» кращий футболіст Європи 1986 року та легенда українського футболу – Ігор Бєланов.
  •  Президент Української асоціації футболу, член виконкому УЄФА   Андрій Павелко.
  •  Перший віце-президент Української асоціації футболу - Вадим Костюченко.
  • Президент Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу - Володимир Василенко.
  •  Член виконкому Одеської обласної  футбольної асоціації – Григорій Бібергал, голова Таїровської селищної ради - Тимур Хасаєв.
  •  Депутати Таїровської селищної ради та інші почесні гості.

Ігорь Бєланов та усі присутні у своїй промові подякували батьків за те, що вони привели своїх дітей у спорт, у футбол та побажали, щоб в майбутньому з юних футболісті зросли зірки всесвітнього рівня.

Також усі учасники змагань та їх батьки отримали квитки на матч Україна-Болгарія