В Таїровській ОТГ привітали паралімпійського срібного чемпіона з кулькової стрільби в Токіо Василя Ковальчука з успішним виступом на міжнародному турнірі

Дата: 11.11.2021 14:26

10 листопада до Таїровської селищної ради завітав паралімпійський чемпіон з кулькової стрільби Василь Ковальчук.

Національна паралімпійська збірна команда України, до складу якої входив Василь Ковальчук, отримала 13 медалей на міжнародному турнірі з параолімпійської кульової стрільби.

Зокрема, наші спортсмени привезли 3 золоті, 6 срібних та 4 бронзові медалі.       Всього до складу збірної входило 10 спортсменів.

За кількістю медалей українські паралімпійці посіли перше місце у неофіційному медальному заліку цього турніру, а за "золотом" - друге.

Загалом, в турнірі взяли участь 105 спортсменів з 20 країн світу.

Василь Ковальчук за підсумками 24 пострілів спортсмен набрав 254,7 очка, і лише на 0,7 балів поступився сербу Драгана Рістічу, який установив новий паралімпійський рекорд.

Голова Таїровської селищної ради Тимур Хасаєв від всієї громади привітав спортсмена з досягненням та побажав успіху в подальших змаганнях. Він також нагородив Василя Ковальчука грамотою та сертифікатом на 25 тис.грн.

Василь Ковальчук розповів про турнір та про свої плани.

«Ці змагання були дуже тяжкими, учасники - дуже сильні, технічні можливості не стоять на місці. Зараз нам надали декілька тижнів відпочити, а потім ми починаємо готуватись до чемпіонату Європи. Хочу зазначити, що держава допомагає нам, а ми зробимо все, щоб підняти спортивний рейтинг України до найвищого рівня», - сказав спортсмен.

Спортсмен нагороджений державними нагородами.