01 листопада в Таїровській селищній раді відбулась апаратна нарада

Дата: 01.11.2021 12:21

Була заслухана доповідь начальника управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Романа Майбороди щодо першочергових проектів та заходів й передбачення коштів в бюджеті Таїровської селищної ради на 2022 рік. Також була заслухана доповідь начальника фінансового управління Лариси Кохан стосовно інформації щодо ефективності роботи комунальних підприємств Таїровської селищної ради.

Окремим пунктом на апаратній нараді розглянули діяльність КП«ЖКП «Таїрове». Як зазначив секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов: «На утримання комунального підприємства КП «ЖКП «Таїрове» за звітній період було виділено 18млн.грн, а фонд заробітної плати з нарахуваннями складає 14 млн. Що це виходить? Попереднє керівництво 80% витратило всього бюджету на заробітню плату?  Я вам скажу більше. Заробітна плата керівництва «ЖКП «Таїрове» була більше, ніж заробітна плата керівництва селищної ради. Коли керівництво КП «ЖКП «Таїрове» звільнялось, то заробітню плату вони дали тільки собі, а рядові співробітники залишились без грошей!»

Також на апаратній нараді було зазначено,  що було надане опалення в дитячій садок та школу ще 31 жовтня.