Шановні мешканці громади, суб’єкти господарювання!

Дата: 20.10.2021 16:04

Звернувшись до адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Таїровської селищної ради Ви має можливість отримати кваліфіковану інформаційну, консультативну та практичну допомогу в отримані послуги.

Для отримання адміністративної послуги (консультація, подача документів, отримання готового документу) Вам необхідно звернутися особисто або через уповноважену Вами особу до адміністратора Центру.

Для подачі заяви потрібно мати при собі повний пакет документів. З переліком документів ви можете ознайомитися на офіційному сайті Гіда державних послуг та інформаційних папках в Центрі, що дає можливість ознайомитись з нормативними актами, якими регламентується надання адміністративних послуг, бланками заяв та зразками їх заповнення.

Також у Центрі можна сплатити за надання послуг через термінал самообслуговування та POS-термінал (карткою).

У центрі може здійснюватися попередній запис суб'єктів звернення на прийом до адміністратора на визначену дату та час. Попередній запис може здійснюватися шляхом особистого звернення до Центру за телефоном 0800751275, або на електронну адресу: cnap-tairovo@ukr.net.

У разі запізнення суб'єкта звернення на прийом за попереднім записом, більш ніж на 5 хвилин попередній запис анулюється. У цьому випадку суб'єкт звернення може подати документ в загальному порядку або записатися на певну дату та час вдруге.

Ми працюємо для Вас!

Режим роботи нашого Центру

ПОНЕДІЛОК – П’ЯТНИЦЯ

з 9.00 до 12.30