18 жовтня в Таїровській селищній раді відбулась апаратна нарада

Дата: 18.10.2021 13:46

Була заслухана доповідь начальника управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Романа Майбороди об’єкти соціального значення готові до початку опалювального сезону, перелік засобів та сил які будуть залучені під час підготовки до осінньо-зимового періоду. Також Роман Майборода додав, що техніка, засоби прибирання, піщано-сольова суміш є в наявності.

У доповіді начальника юридичного відділу заслухали аналіз стану ведення претензійної та позовної роботи Таїровської селищної ради та наслідків розгляду претензій, позовів і судових спорів за 2021 рік.

Також розглянули питання стосовно введення в Одеській області «червоного» рівня карантину.