Сьогодні в Таїровській селищній раді відбулась чергова 13 сесія

Дата: 12.10.2021 19:35

Сьогодні в Таїровській селищній раді відбулась чергова 13 сесія, на якій розглянуто 45 питань, найважливіші з яких наступні: «Про затвердження        Стратегії сталого розвитку Таїровської громади на 2021-2030 роки», «Про затвердження структури та чисельності Комунального некомерційного підприємства Таїровської селищної ради «Таїровський консультативно-діагностичний центр», «Про створення комісії зі здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель Таїровської територіальної громади, «Про затвердження комплексної програми розвитку освіти, культури, молоді та спорту Таїровської селищної ради на 2019-2021 роки» та інші питання.

Також жителі ж/м Червоний Хутір подякували керівництву Таїровської селищної ради за те, що вони влаштували свято, якого не було протягом 99 років.

Як зазначив голова Таїровської селищної ради Тимур Хасаєв: «Дуже приємно, що за працю, яку ми робимо, ви подякували нам».

Також голова Таїровської селищної ради наголосив: «Буду радий бачити вас всіх на святкуванні 112 річниці Дня народження смт Таїрове».