4 жовтня відбулась апаратна нарада в Таїровській селищній раді

Дата: 05.10.2021 11:53

В Таїровській селищній раді 4 жовтня відбулась апаратна нарада за участі голови Таїровської селищної ради,  секретаря, заступників, начальників управлінь та відділів.

Під час засідання були розглянуті наступні питання: підготовка до опалювального сезону, та інші питання. У своїй доповіді начальник управління житлово–комунального господарства та інфраструктури Роман Майборода доклав про підготовку до осінньо-зимового періоду: «Був затверджений план на 2021 рік, був затверджений склад комісії, який по кожному населеному пункту та по кожному комунальному закладу проведе перевірку з підготовки до опалювального сезону».

Також начальник управління житлово – комунального господарства Роман Майборода додав: «Техніка повністю готова, це і прибиральний автомобіль, і автомобіль, який посипає дороги, трактори та додаткова техніка».