Відбулось засідання круглого столу: «Електронні послуги. Дія. ЦНАП»

Дата: 24.09.2021 20:00

23 вересня 2021 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранов А.В. та начальник відділу «ЦНАП» Таїровської селищної ради Степська О.В. взяли участь в заході, який відбувся у форматі круглого столу «Електронні послуги. Дія. ЦНАП».

До студії було запрошено декілька спікерів, а саме: директора Департаменту надання адміністративних послуг КМДА Наталю Шамрай, керівника з розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації Мстислава Баніка, голову Центру розвитку інновацій, радника Комітету  цифрової трансформації  Верховної Ради України, експерта з е-демократії та смарт-громад Сергія Лобойко.

Фахівцями було обговорено важливі питання щодо реформування системи надання адміністративних послуг; мережа ЦНАП: сьогодні, завтра, у майбутньому; що таке Дія-Центр, держава у смартфоні; як громаді стати цифровою; проекти цифрової трансформації та ін.