Сьогодні в Таїровській селищній раді відбулась чергова 12 сесія.

Дата: 10.09.2021 19:29

Депутати внесли зміни до рішення Таїровської селищної ради від 24 грудня 2020 року про затвердження програми «Соціальний захист населення Таїровської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки». Усього на порядку денному було 35 питань – всі були прийняті.

Також розглядались питання про затвердження структури виконавчих органів Таїровської селищної ради VІІІ скликання, про встановлення премій працівникам закладів соціальної сфери, про схвалення проекту договору про співробітництво Авангардівської та Таїровської територіальних громад у формі делегування виконання окремих повноважень, про прийняття автомобіля до комунальної власності Таїровської селищної ради.

По завершенню сесії були заслухані питання жителів Таїровської громади щодо життєдіяльності громади.

Водовідведення, продовження паспорта прив'язки – за розв’язанням цих питань прийшли мешканці громади.

«Як я вам і обіцяв, це питання у мене на контролі. Зараз заслухаємо доповідь начальника профільного відділення та дізнаємось, на якому етапі вирішення даної проблеми» - зазначив голова Таїровської селищної ради Тимур Хасаєв.

«В нас вже розроблено проект по водовідведенню з урахуванням проблемного питання Академ Містечка. Ми сподіваємось, що до кінця року ми отримаємо закінчений проект з експертизою щоб ми змогли виділити кошти та вирішити питання з водовідведенням» - доповів в.о. начальника Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Роман Майборода.

Щодо вирішення питання з продовження паспорта прив'язки Управлінню містобудування, архітектури та землеустрою було надане протокольне доручення щодо цього питання: якомога скоріше надати відповідь та розібратись з цим питанням.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)