Про затвердження конкурсної документації та оприлюднення оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Таїровської територіальної громади

Дата: 07.09.2021 20:03

31.08.2021 на черговому засіданні виконавчого комітету Таїровської селищної ради прийнято рішення «Про затвердження конкурсної документації та  оприлюднення оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Таїровської територіальної громади».

Відповідно до затвердженої документації визначається:

Примірний перелік складових послуги з управління багатоквартирним будинком:

1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку та прибудинкової території, в тому числі:

1) прибирання  та обслуговування прибудинкової території;

2) прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі, під’їздів, сходових клітин.

3) технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем:

– холодного водопостачання;

– водовідведення;

– зливової каналізації;

- електромереж;

- газопостачання;

4) дератизація;

5) дезінсекція;

6) обслуговування димових та вентиляційних каналів;

7) технічне обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності);

8) прибирання і вивезення снігу, льоду, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду піском або протиожеледними сумішами, очищення звисів покрівлі від бурульок.

2. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, в тому числі:

1) поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем газопостачання, холодного водопостачання, водовідведення, та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків із використанням енергоефективних технологій та матеріалів, та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків);

2) поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).

3. Оплата послуг щодо утримання спільного майна багатоквартирного будинку, в тому числі:

1) освітлення місць загального користування і підвалів;

2) здійснення періодичного моніторингу технічного стану будинку, його конструктивних елементів та внутрішньобудинкових інженерних мереж;

3) винагорода управителю.

За більш детальною інформацією звертайтесь на сайт Таїровської селищної ради  https://tairovska-gromada.gov.ua/oficijni-dokumenti-vikonkomi-viii-sklikannya-14-20-57-09-02-2021/ у розділ Офіційні документи Виконком VIII скликання.