Свято 1 вересня пройшло у двох школах Таїровської громади

Дата: 02.09.2021 11:46

1 вересня – День знань – традиційне свято для кожної школи в Україні. Це свято не оминуло й Таїровську громаду. Святкові дійства були наповнені добром, миром, злагодою, почуттям єдності.

На святі були присутні депутати Таїровської селищної ради: Олексій Горін, Дмитро Кривий, Вілін Цандр, Сергій Мельник, керівництво Таїровської громади, працівники освітніх закладів. Кожен з присутніх привітав дітей та їх батьків зі святом, побажали їм гарних оцінок, здрововья, натхнення та мирного неба.

У своїй привітальній промові голова Таїровскої селищної ради Тимур Хасаєв сказав «Вітаю усіх присутніх з цим святом. Бажаю вам знайти друзів, які будуть поруч з вами усе життя».

Як додав секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов «Я бачу на цьому святі дуже багато першокласників. Це вселяє надію в майбутнє нашої країни та нашої громади»

Отець Ярослав, настоятель Свято-Покровського храму пригостив усіх першокласників медом та побажав усім Божого благословення.

Нагадуємо, нещодавно Таїровська громада отримала новий шкільний автобус.