Голова Одеської обласної державної адміністрації, два народних депутата, дві легенди футболу відвідали футбольні змагання в Таїровській громаді

Дата: 30.08.2021 15:11

З ранку, 28 серпня голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький в ході робочого візиту відвідав будівництво дитячого садку в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» та виставку-конкурс «Виноградний калейдоскоп».

Також Сергій Гриневецький відвідав фінальну частину футбольних змагань імені «Ігоря Бєланова». На нагородженні були присутні:

- Народний депутат України Микола Скорик;

- Народний депутат України Сергій Колебошин;

-  Ігор Бєланов - Лауреат «Золотого м'яча» 1986 р. Віце-чемпіон Європи-1988. Володар Кубка кубків-1986. Заслужений майстер спорту СРСР (1986).

- Олег Блохін - Один з найкращих футболістів в історії  футболу. Володар «Золотого м'яча» (1975). Майстер спорту СРСР міжнародного класу (1972), Заслужений майстер спорту СРСР (1975), Заслужений тренер України (2005). Семиразовий чемпіон СРСР, п'ятиразовий володар Кубку СРСР, двічі володар Кубка Кубків УЄФА. Рекордсмен збірної СРСР з футболу за кількістю проведених ігор і забитих голів. Один з трьох радянських футболістів, який здобував «Золотий м'яч»;

- Семен Альтман - Заслужений тренер України та інші почесні гості.

«Спорт – це перспектива, щоб самостійно виховувати характер, волю і перемогу. І приклад Ігоря Бєланова – це приклад для кожного із дітей, які сьогодні вийшли на майданчик», – підкреслив голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький.

Голова Таїровської селищної ради Тимур Хасаєв зазначив: «Вітаю шановних гостей. Вдячний, що нас завжди відвідують шановні люди. Наша громада розвивається, діти, їх тренери прагнуть потрапити на наші турніри, тому що організатори проводять все на вищому рівні, за що я їм вдячний. Сьогодні фінальний день, дітлахи, я вам бажаю всім залишатися без травм. Всі  – учасники, всі – переможці. Всі, хто вийшов на поле – всі переможці, тому грайте, поважайте суперника і неважливо, скільки чоловікові років – він або чоловік, або ні, тому всі повинні проявляти мужність і стійкість. Всім удачі».

«Я радий вітати всіх учасників такого знаменного фестивалю. КНП «СК «Таїрове» в цьому плані досягло успіху. Вони проводять прекрасні турніри, тут прекрасна аура, цей турнір відвідали легендарні наші футболісти, один з них – Олег Блохін та володар «Золотого м’яча» Ігор Бєланов. Це наша гордість», – зазначив Заслужений тренер України Семен Альтман.

Усі учасники змагання отримали почесні грамоти, медалі та кубки. Після закінчення ігор усі бажаючі отримали можливість зробити фотографії та взяти автографи у славетних зірок футболу.