В Таїровській селищній громаді відбулись святкові заходи до дня державного Прапора та 30-ти річчя Незалежності України

Дата: 25.08.2021 11:21

Святкування розпочалось 23 серпня о 9:00 з підняття Українського прапору.  В урочистій  церемонії  взяли участь керівники Таїровської селищної ради, начальники управлінь та відділів. 24 серпня в парку козацької слави в с. Сухий Лиман відбулось офіційне відкриття старовинного Козацького хреста 18-го століття.

У святковому концерті брали участь колективи та виконавці Таїровського центру культури, ансамблю української музики, пісні й танцю «Чайка», кавер-група  «Jam Band», народний артист України Микола Свидюк та інші почесні гості.

За словами секретаря Таїровської селищної ради Олександра Орлова це не лише календарна дата, - це свято, яке об’єднує не тільки нас, а й країну в цілому. Підняттям цього прапору ми нагадуємо всім, що ми вільні коли об'єднані.  «Шановні Таїровці, шановні мешканці, почесні гості. Сьогодні - 30 років незалежності України. У цьому віці, людині якій виповнюється 30 років, вона будує плани на майбутнє і не зовсім оглядається на своє минуле. Я хочу побажати усім присутнім у цей ювілей, щоб у наступні 30, 100, 1000 років в нас було над головами мирне небо, щоб ви жили у достатку та пишались своєю Батьківщиною – Україно. Зі святом Вас» - зазначив Олександр Орлов.

Також були присутні почесні гості: Віталій Барвиненко, Валерій Ославський, Олександр Ворохаєв та інші привітали усіх із цим святковим днем.

24 серпня відбулась урочиста подія, на яку очікувала вся громада – офіційне відкриття в с. Сухий Лиман старовинного Козацького хреста 18-го століття в парку козацької слави в с. Сухий Лиман.

«Це не просто святкова подія – це подвиг наших пращурів, які майже 300 років тому визволи нашу країну. Ми не знаємо хто зробив цей хрест, але  він зміг зберегти свої вказівки майбутньому поколінню. Цей хрест – є символом Незалежності України, люди, які є нашими нащадками, які боролись за Незалежність України» - підкреслив в ході церемонії секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.  Також, він додав, що вищі сили направляли людей, які знайшли цей хрест, та допомогли його відновити.

Пам’ятною медаллю до 30-ти річчя незалежності України від Таїровського селищного голови  був нагороджений Валентин Шамота, людина, яка знайшла цей хрест.

Заступник директора обласного департаменту культуру Ярослава  Різник, Таїровські творчі колективи та духовенство привітали усіх с цією святковою подією, зі святом Державного Прапору, з 30-ти річчям Незалежності та побажали мирного неба над головою, добробуту у кожній родини й родинного щастя.

Також у Таїровській селищній раді звершився марафон «Таїрове-дітям», в якому брали участь  ж/м «Чорноморка», ж/м «Червоний Хутір», ж/м «Дружний», ЖК «Третя Перлина», с. Сухий Лиман, ж/м «Совіньйон», «Золота гірка», «Зелений гай», ЖК «Академмістечко»,  смт Таїрове, ж/м «Радужний».

Керівництво Таїровської  селищної ради висловлює вдячність депутатському корпусу громади та й усім, хто подарував ці свята жителям й гостям ОТГ.

Фото без описуФото без описуФото без опису