В с. Сухий Лиман пройшла акція «Таїрове-дітям», присвячена 30-річчю дня Незалежності України

Дата: 17.08.2021 16:47

Вчора, за підтримки Таїровської селищної ради, напередодні 30-річчя дня Незалежності України в с. Сухий Лиман пройшов показ мультфільму для маленьких мешканців. Усі присутні отримали величезне задоволення та солодкі подарунки.

Також на святі був присутній депутат Таїровської селищної ради Олексій Горін який привітав дітей.

Нагадуємо, що в Таїровській селищній раді проходить акція «Таїрове-дітям», присвячена 30-річчю дня Незалежності України. Запрошуємо вас разом з вашою родиною переглянути улюблені мультфільми за наступними адресами:

• ж/м «Совіньйон», «Золота гірка», «Зелений гай», ЖК «Академмістечко», дитячий майданчик: 20.08.21., 19:00.
  • смт Таїрове, паркова зона біля інституту виноградарства та виноробства ім. В.Є.Таїрова: 21.08.21., 19:00.  Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису