Організація святкування 30-річниці Незалежності України та інші питання сьогодні обговорили на апаратній нараді в Таїровській селищній раді

Дата: 16.08.2021 16:00

Сьогодні на апаратній нараді заслухали доповідь начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Управління гуманітарної політики Валерія Зимовця щодо організації та проведення святкування 30-ї річниці Незалежності України в Таїровській територіальній громаді.

Як зазначив у своїй доповіді Валерій Зимовець «В рамках святкування передбачено проведення таких заходів:

• 23 серпня, в понеділок, в День Державного прапора України о 10:00 на площі біля адмінбудівлі розпочнеться офіційна урочиста церемонія підняття Державного прапора України;
  •  17.00 на стадіоні «Центральний» розпочнеться святковий концерт на честь 30-ї річниці Незалежності України;
  •  18:00 – марш-парад у вишиванках;
  •  19.00 – концертна програма за участю колективів та виконавців Таїровського центру культури та дозвілля, ансамблю української музики, пісні й танцю «Чайка»;
  •  21:30 – святковий феєрверк».

Також у своїй доповіді Валерій Зимовець додав, що 24 серпня, у вівторок, о 10:00 в Сухому Лимані відбудеться театралізоване дійство – відкриття старовинного Козацького хреста 18-го століття, як символу історії нашого краю та славетних традицій козацтва. По завершенню – урочисте проходження духового оркестру вулицями с. Сухого Лиману.

Крім того, 24 серпня, для мешканців громади буде грати духовий оркестр та пройде святковий салют.